Çocuklar Duymasın dizisinin seti fena karıştı, Meltem ortalığı yaktı yıktı

Çocuklar Duymasın dizisinde büyük olay ortalık karıştı.Final yapıp yapmayacağı yılan hikayesine dönen Çocuklar Duymasın’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Yeni bölümde Meltem’in boşanma kararının ardından Haluk kendine sevgili yapıyor.

Uzun yıllar önce yayınlanan Çocuklar Duymasın ‘ı izleyici çok sevince yıllar sonra Kanal D ekranlarında yeniden yayınlamaya başlandı. Dizi ha bitti ha bitecek derken yeni bölüm fragmanı geldi.Geçtiğimiz haftalarda Meltem’in Haluk’tan ayrılması izleyici de şok etkisi yaratmıştı. Kararından pişman olan Meltem yeni bölümde Haluk’la barışmaya gidiyor ancak Haluk, kendine yeni sevgili yapıyor. Heyecan dolu yeni bölüm Pazar akşamı Kanal D’de.

Çocuklar Duymasın’ın akıbetini bildiren videoyu Pınar Altuğ yayınlamıştı.2000’li yıllara damga vuran dizi Çocuklar Duymasın Kanal D’de yeniden yayın hayatına başladı. Pazar günleri ekrana gelen Çocuklar Duymasın geçen hafta yeni bölümü yayınlanmamıştı. Çocuklar Duymasın yerine yeni bir dizi yayınlanmış ve hayranları şoke olmuştu. Konuyla ilgili Birol Güven ya da Kanal D’den bir açıklama gelmese de final iddialarına bugün Pınar Altuğ olay video ile yanıt verdi. Peki Çocuklar Duymasın final mi yapıyor sorusunu akıllara getirmişti.

Kanal D’de pazar günleri yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinin final yapacağı iddia edilmişti. Yapımcı Birol Güven Twitter hesabından yaptığı açıklamada Çocuklar Duymasın’ın her pazar Kanal D’de ekrana geleceğini duyurmuştu.

Başrollerini Pınar Altuğ ile Tamer Karadağlı’nın paylaştığı uzun soluklu dizi Çocuklar Duymasın, her pazar Kanal D ekranlarında yer alıyordu. Fakat geçen pazar akşamı Kanal D’de Çocuklar Duymasın yerine başka biri dizi konulmuştu.

Yeni bölüm için bekleyişte olan izleyiciler ise sosyal medyada Çocuklar Duymasın’ın final yapacağı iddialarını gündeme getirmişti. Kimseden açıklama gelmemesi ise final iddialarını güçlendirdi.Yaşanan bu gelişmelerin ardından dizinin başrol oyuncusu Pınar Altuğ, Instagram’ın hikaye kısmından dizinin çekimlerinin sürdüğünü göstermek adına paylaşımlar yaptı.

Setten çektiği kısa videoları takipçileriyle paylaşan Pınar Altuğ baş rolünde oynadığı Çocuklar Duymasın dizisinin setinden paylaştığı bu videolarla dizinin takipçilerine işimizin başındayız mesajını verdi. Fakat dizinin yeni bölümünün hangi gün ekrana geleceği henüz bilinmiyor.

Final yapacağı konuşulan dizi gününde yayınlanmayınca herkes merak içinde kaldı.Final yapacağı iddiaları gündeme gelen Çocuklar Duymasın, bu akşam yayınlanacak mı.Dizinin müdavimleri yapımcı ve kanal yönetiminden açıklama bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir