Bücür Cadı’yı Hatırladınız mı? Görenler Tanıyamıyor!

Bücür Cadı karakterini canlandıran Merve Erdoğan’ın inanılmaz değişimi.

Burnuyla istediğini yapan Bücür Cadı’yı ekranlardan hatırlıyoruz. 3 yaşında oyunculuk yapmaya başlayan Merve Erdoğan 9 yaşında Bücür Cadı dizisinde başrol oyuncusu olarak ilk kez ekran karşısına çıktı.

Bücür Cadı dizisinden sonra tiyatro eğitimine ağırlık verdi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Üsküdar Müsiki Cemiyeti, Sadri Alışık Tiyatrosu’nda eğitim aldı. Arka Sıradakiler dizisiyle ekranlarda görülmeye başladı.

Onu önce Bücür Cadı’nın Zeliş’i daha sonra Arka Sıradakiler, Emret Komutanım ve daha birçok dizide izledik. O küçük Zeliş artık büyüdü. 25 yaşında evlenen bücür cadı güzelliğiyle büyülüyor..

22 Haziran 1991 doğumlu olan Merve Erdoğan Niğde’de dünyaya geldi. İlk kez onu Bücür Cadı dizisinin Zeliş’i olarak tanıdık. Adını daha sonra birçok projede duyuran güzel oyuncu Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Daha sonra Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünü de bitiren Erdoğan, oyunculuğa ağırlık vererek Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Üsküdar Musiki Cemiyeti ve Sadri Alışık Tiyatrosu’ndan da eğitim alarak kariyerini tescilledi.

İşte bücür cadının inanılmaz değişimi ve güzelliği..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir