Üzerinizde Büyü Olduğunu Gösteren 7 İşaret

Öncelikle büyüye dair ne yapılmalı kısa bir bilgi verelim. Yazımı altında üzerinizde büyü olduğuna dair 5 işaretten bahsettik.

Peygamber efendimizin de belirttiği üzere büyü yapmak veya vesile olmak dinimizde haram kılınmıştır. İslam, sihir ve büyü yapmayı, insanların kendi aralarını bozmak fitne sokmam veya zarar vermek için muska yapılması, en önemli günahlardandır. Dinimiz büyü yapmayı bu nedenle  yasaklar. Ancak büyü veya sihir yoktur diyemeyiz. Sihir de büyü de vardır ama bunların yapılması islam dinine göre haramdır. İslam sihir veya büyünün varlığını inkar etmiyor sadece bu günahlardan özellikle nehy ediyor. Peki bazı ktü niyetli insanlar üzerimize büyü yaptığında bunu nasıl anlarız. Bununla ilgili bazı işaretler vardı bu işaretlere dikkat ederseniz üzerinde büyü var mı büyü yapılmış mı anlayabilirsiniz.

Büyü ile ilgili Bakara Süresinde şöyle bir ayet vardır?

“O sihri yapanlar, Allah’ın izni olmadan hiç kimseye zarar verebilecek durumda değillerdi. Onlar böylece kendilerine fayda veren şeyleri değil de, zarar verecek şeyleri öğrendiler.” (Bakara Sûresi, 102)

ÜZERINIZDE BÜYÜ OLDUĞUNU GÖSTEREN 7 İŞARET

Üzerimizde büyü olduğunu Nasıl anlayabilir? Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır?

soruları herkesin cevabını aradığı sorular, bu konuda çok fazla soru almaktayız.

Büyülü bir insan nasıl davranır işaretleri nelerdir ?

Büyülü insanda neler olur?Büyülü insan nasıl etkilenir? Aşağıdaki ayetlerden her birini en az 40-50 kere okuyun; eğer içinize daralma ,sıkıntı heyecan,bedende uyuşmalar,ağlama ,baş ağrısı, titremeler vb. şeyler oluyorsa ;yukarıdaki uykuda,ruhsal ve fiziksel sıkıntılarda en az 4-5 tanesini de yaşıyorsanız,üzerinizde büyü veya cin musallatı var demektir.herhangi bir belirti veya durum yoksa bir şeyiniz yok anlamındadır.Bu ayetleri okurken herkeste daralma ,sıkıntı olmayabilir.Esas olan belirtilerdir.

1-) Aşağıdaki duaları  okuduğunuzda;

İçinizde daralma sıkıntı Boğulma Hissi, Bedende uyuşma, baş ağrısı veya ağlama gibi duyguların büyük çoğunluğunu hissediyorsanız, üzerinizde büyü olabilir.
Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim

”Ve imma yenzeğanneke mineş şeytani nezğun festeiz billah*İnnehu semiun alim.”

“Rabbehu enni messeniyeş şeytani bi nusbiv ve azab.”

“İnne keydeş şeytani kâne daıyfa.”

“Ve kur Rabbi euzu bike min hemezatiş şeyatıyn*Ve euzu bike Rabbi ey yahdurun.”

“Ve hıfzam min külli şeytanim marid.”

“ Ve le kad alimetil cinnetü innehum le muhdarun.”

” Zuk* inneke entel aziyzül keriym”

” E yahsebü el ley yakdira aleyhi ehad.”

“Ve lâ tettebiû hutuvâtiş şeytân* innehû lekum aduvvum mubin.”

2-)  Kadınlar için,  hamilelik döneminde çocuğun henüz ceninlik aşamasında oluşmasını önleyen durum, hamile kalamamak işaretlerden biri olabilir.

Nişanlılık dahil olmak üzere evlilikte devam eden sürekli anlamsız ağlamalar, sebebini bilmediğiniz sıkıntılar bazen bayılma , rüya görememe gece sürekli kabuslar görmek ve bunun devam etmesi en çok gelen şikayer ve işaretlerden biri olabilir.

3-) Kadınlar için Loğusalık döneminde anlamsız irkilme , boğulma hisse ve bayılma

4-) Evli ike veya nişanlı iken kocası ile bir problemi olmamasına rağmen sevmesine rağmen, başka birine durduk yerde bağlanması ve bunu anlamdıramaması. Bu noktada şuna dikkat etmek gerekir bazen karı-koca arasında problemler oluyor bundan dolayı soğumlar olabiliyor ve başka birine bağlanma olabiliyor ancak bu büyü değildir. Hiç bir sorun yok iken bu bağlanma durumu gerçekleşirse büyü işareti olarak yorumlanabilir.

5-) Kadınlarda farkında olmadan rüyada tecavüze uğradığını zannetmesi lazım uyandığında da gerçekten tecavüze uğradığında dair belirtiler olduğun hissetmesi. Gerçekte olmayan durumu gerçekten olmış gibi hissetmesi.

Erkekler için ise cinsel isteksizliğin sürekli devam etmesi .

6-) Bekar kişiler için Evlilik girişimlerinde hep başarısızlıklar yaşaması.

7-) Bunun dışında aşağıdaki belirtilerin büyük çoğunluğunun yaşanması üzerinizde büyü yapıldığına dair işaret olabilir.

Başağrısı ve sürekli başdönmesi, Kaslarınız istem dışı kasılması ve titreme, sık sık bazı organlarda karıncalanma yaşama, sürekli bir esneme hali, bazen anlamsız mide bulantısı ve kusma, vücdunuzun ağırlaştığını hissetmeniz, bazı durumlar olmayan bazı şekiller görme veya sesler duyma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir