KAYAHAN’IN 22 YILLIK EŞİ İPEK AÇAR NİŞANLANDI.. HEMDE BAKIN KİMİNLE ?

Posta’nın haberine göre; daha önce yaptığı açıklamada “Yeni bir evliliğe sıcak bakmıyorum. Hayatımda Kayahan var, gönlüm dolu” diyen İpek Açar müzisyen Alper Kömürcü ile nişanlandı. Nisan 2015’te vefat eden Kayahan’ın 22 yıllık eşi İpek Açar önceki akşam Mecidiyeköy’deki ‘Aila Restaurant’ta sahneye çıktı. İpek Açar’a orkestrasında çalan sevgilisi Alper Körmükçü de kemanıyla eşlik etti. İkilinin yüzük taktığı gözlerden kaçmadı.  “Mutluyuz”  Nişanlandıklarını doğrulayan şarkıcı, “Mutluyuz” dedi. Gecedeki sürpriz konuklardan biri de Kayahan’ın kızı Beste Açar’dı. Hep birlikte eğlendiler.

KAYAHAN'IN 22 YILLIK EŞİ İPEK AÇAR NİŞANLANDI.. ile ilgili görsel sonucu

Kayahan’ın ölümünden sonra miras kavgası yaşayan İpek Açar ile Beste Açar geçen Mart’ta barışmıştı. Kayahan Açar, 29 Mart 1949 tarihinde Albay Süleyman Açar ile Firuzan Hanım’ın oğlu olarak İzmir’de doğmuştur. Türk pop şarkıcısı, besteci ve söz yazarı.Çocukluk ve gençlik yıllarını Ankara’da geçirdi. Daha sonra İstanbul’a yerleşti. Kızının eğitiminden dolayı İstanbul’da Uzun süre yaşadı ama asıl oturduğu yer, bütün cadde ve sokakların isimleri Kayahan’ın şarkılarının isimlerinden verilmiş olan Gömeç’teki İnta sevgi Köyüdür. Yılın büyük bölümünü geçirdiği Gömeç’e olan bağını ise “Gömeç” adlı şarkısında notalara döktü.  Önceleri Kayahan’ın adı Nilüfer’e verdiği şarkılarla anılırdı. Nilüfer’in yorumladığı “Geceler”, “Kar Taneleri”, “Esmer Günler” gibi parçalar Türk pop müziğinin en iyi besteleri arasına girdi. Kariyeri boyunca kendi yazdıklarını söyleyen ve yaptığı her albümü bir sloganla birlikte sunan Kayahan, aynı zamanda besteci ve söz yazarının önemini gösteren ilk müzisyenlerden biri oldu.

KAYAHAN'IN 22 YILLIK EŞİ İPEK AÇAR NİŞANLANDI.. ile ilgili görsel sonucu

İpek Acar’ı Türkiye Kayahan ile olan evliliği ile tanındı. Başlarda eleştiri yağmuruna tutulan bu evlilik sade ve dengeli devam ederek örnek haline geldi. İpek Acar Kayahan’ın son anına kadar da yanındaydı. Peki İpek Acar kimdir? Alper Kömürcü ile nişanlandığı yönünde haberler var. Alper Kömürcü kimdir? İşte tüm detaylar.  İpek Acar Kayahan ile 22 yıllık evliliği sonrası yeniden nişanlandı. İpek Acar’ın daha önce aşk haberleri çıkan Alper Kömürcü ile yüzük taktığı konuşuluyor. İşte İpek Acar’ın magazin dünyasına konu olan hayatı ve dünden bugüne yaşananlar.  Kayahan’ın ilk olarak solisti ve sonra eşi olarak tanınan İpek Acar 1976 doğumlu ve Kadıköy Anadolu lisesi mezunu.  Kayahan 3. evliliğini 1999 yılında vokalisti İpek Tüter(d.1976) ile yaptı. Bu evlilik aralarındaki yaş farkı nedeniyle o dönem hayli ses getirmişti. Kayahan 1949 doğumluydu eşi İpek ise 1976 yılında dünyaya gözlerini açmıştı. Kayahan ‘ın son eşi İpek ile kızı Beste arasında sadece bir kaç yaş fark vardı. Ancak İpek Tüter ‘in ailesi bu yaş sorununu hiç mesele yapmadı. Çift 1999 yılında Kayahan’ın Gömeç ‘te yaptırıp adını ‘Gönül Köşküm’ koyduğu evde evlendi.

KAYAHAN'IN 22 YILLIK EŞİ İPEK AÇAR NİŞANLANDI.. ile ilgili görsel sonucu

Kayahan ile mutlu süren evliliğini bir evlat sahibi olarak taçlandırmak isteyen İpek Açar, Aslı Gönül isimli bir kız çocuk dünyaya getiriyor.  İpek Açar ve Kayahan’ın, kısa sürede biter gözü ile bakılan evlilikleri tam 22 yıl sürüyor. Sade ve dengeli evlilikleri ile örnek olan çift, evlendikleri dönemde kısa sürede ayrılık beklentisi olanların iddialarını yalan çıkarıyor.  Alper Kömürcü kimdir? İşte merak edilenler…  Alper Kömürcü 1980 yılında Ankara’da doğdu. 1991 yılında Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü’nü kazandı. 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’ne burslu olarak kabul edildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir