Tekirdağ’da 17 yaşındaki kız plaj tuvaletinde doğum yapıp kaçtı!

17 yaşındaki genç kız, Tekirdağ’da plaj tuvaletine girdi. 1 saat boyunca çıkmadı. Annesi “git kardeşini kontrol et” diye abisini yolladı ama G.K. “siz gidin ben arkadan geleceğim” cevabını verdi. 1 saat sonra kan ter içinde çıktı. Ve büyük şoku arkasından tuvalete girenler yaşadı. Jandarma genç kızı hemen buldu ve…

Tekirdağ'da 17 yaşındaki kız plaj tuvaletinde doğum yapıp kaçtı galerisi resim 1

Tekirdağ’da ailesinden hamileliğini gizleyen 17 yaşındaki G.K., tuvalette doğurduğu erkek bebeğini bırakıp kaçtı. Çevredekilerin bulduğu bebek hastaneye götürülürken, G.K., anne, babası, ağabeyi ile birlikte jandarma tarafından gözaltına alındı.

Tekirdağ'da 17 yaşındaki kız plaj tuvaletinde doğum yapıp kaçtı galerisi resim 2

İstanbul’da oturan G.K., hafta sonunda İstanbul’dan ailesi ile birlikte Tekirdağ’ın merkez Süleymanpaşa İlçesi Kumbağ Mahallesi’nde denize girmek için tatile geldi.  Erkek arkadaşıyla girdiği ilişkiden hamile kalan ve bu durumu ailesinden gizleyen G.K., iddiaya göre sancıları artınca tek başına plaj tuvaletine gitti. G.K.’nin uzun süre dönmemesi üzerine ailesi bakması için erkek çocuklarını tuvalete gönderdi. Kendisine bakmak için gelen ağabeyine “Siz gidin ben geleceğim” diyerek yollayan G.K., tuvalette tek başına doğum yaparak erkek bebek dünyaya getirdi. Bebeğin kordon bağını da kendisi kesen G.K., bebeği yanında bulunan plaj havlusuna sararak, tuvalet yakınındaki bir köşeye bırakıp, ailesinin yanına döndü.

Tekirdağ'da 17 yaşındaki kız plaj tuvaletinde doğum yapıp kaçtı galerisi resim 3

BEBEĞİN AĞLAMA SESİNİ DUYDULAR  Bu sırada tuvalet yakınında bulunanlar ağlama sesi üzerine bırakılan bebeği bulup, durumu sağlık ekipleri ve jandarmaya bildirdi. Görgü tanıklarından Umut K, “Bir kız tuvalete girdi yaklaşık 1 saat içerinden çıkmadı. Daha sonra kız gittikten sonra içerden bebek ağlama sesi geldi. Gidip baktığımızda orada bir bebek olduğunu görüp ambulans ve jandarmaya haber verdik” dedi.  Sevk edilen sağlık ekipleri bebeğe ambulansla Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne götürüp muayene yaptı.

Tekirdağ'da 17 yaşındaki kız plaj tuvaletinde doğum yapıp kaçtı galerisi resim 4

Soruşturma yapan jandarma ekipleri bebeği dünyaya G.K.’nin getirdiğini belirledi. G.K., ailesinin de içinde bulunduğu otomobille bölgeden ayrılırken jandarma ekipleri tarafından yakalandı.  Jandarma, G.K., annesi Y.K., babası K.K., ağabeyi M.K.’yı gözaltına aldı. Doğum yapan G.K., İstanbul’da birlikte olduğu erkek arkadaşından hamile kaldığını, korktuğu için durumu ailesinden gizlediğini söylediği ifade edildi. G.K., hastaneye götürülerek tedavi altına alındı. Olay yerinde detaylı inceleme yapan jandarma ekipleri soruşturmasını sürdürüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir