YAĞLARI ERİTEN ŞURUP TARİFİ

Bu şurup, belinizi azaltmak ve fazla suyun vücuttan atılması için şaşırtıcıdır. Ayrıca, bu bileşenler kombinasyonu, görme, işitme ve hafızayı geliştirir. Tam anlamıyla sizi şok edecek!

Kardiyo egzersizleri ve düzenli egzersizlerle birlikte kullanırken özellikle etkilidir

Malzemeler

Küçük bir kırmızı turp

4 limon

2 cm taze zencefi

3 yemek kaşığı bal

2 çorba kaşığı tarçın

Nasıl hazırlanır:

Turpu ve zencefeni bir blender içine koyun ve harmanladıktan sonra limon suyu ekleyin ve 3 dakika karıştırın. Sonra tarçın ve bal ilave edin ve şurup elde edilinceye kadar karıştırın.

Blendırınız yoksa turp ve zencefili rendeleyin.

Kullanımı

Karışımı bir cam kavanoz içine koyun ve öğünlerden önce günde 2 kez 1 çay kaşığı kullanın

Neden turp yararlıdır? Turp nasıl zayıflatır?

Grip, solunum bozuklukları, bademcik iltihabı veya üriner sistem enfeksiyonlarıyla mücadele edip etmese de sizi sağlıklı tutar.

Vücudu temizler, metabolizmayı arttırır, yorgunluğu azaltır ve bağırsaktaki iyi bakterilerin oluşumunu teşvik eder. Tüketenlerin uzun süre tokluk hissi yaşamasına sebep olur. Kan şekerin düşmesini engelleyerek acıkma hissini azaltır. Ödem attıran ve tam bir idrar söktürücü olarak hızlı kilo verilmesine ortam hazırlar. Aynı zamanda kabızlık tedavinde kullanılan bir besindir. Tüketildiğinde sakinleştirir, sinir etkilerini ortadan kaldırarak kişinin sinir ve stresten bir şeyler yemesini engeller.

Metabolizmayı hızlandırarak vücudumuzun yağ yakmasını sağlar

Zencefil sağlığa yararlı mı,Zencefil nasıl zayıflatır?

Zencefil, besin maddelerinde ve biyoaktif bileşikler açısından zengindir. Vücudunuz ve beyniniz için güçlü olumlu etkileri vardır.

Bu baharat, ameliyattan sonra ve kemoterapi gören mide bulantısı ve kusmayı gidermektedir. Sabah hastalığı gibi gebelikle ilgili mide bulantısını gidermede en etkili yöntemdir.

İçerdiği bileşenler sayesinde sizi sağlıklık bir şekilde zayıflatır

Lütfen bu eşsiz bilgileri herkesle paylaştığınızdan emin olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir