Magazin Gündemi Çalkalanıyor Devasa Aşk Tek Celsede Son Buldu! Ünlü şarkıcı eşinden aniden boşandı!

Nez, Büyük Aşk ile Evlendiği Oyuncu Eşinden Tek Celsede Boşandı

Geçen yıl 3. evliliği için Eylem Server Ünüvar ile nikah masasına oturan Nez, tek celsede boşandı. Nez, ayrılığı sosyal medyadan duyurdu.

Şarkıcı Nez, oyuncu Eylem Server Ünüvar ile geçen yıl nikâh masasına oturmuştu. Evlendikten sonra İngiltere’ye yerleşme kararı alan Nez, aradığı mutluluğu bulamadı ve eşinden tek celsede boşandı.

“10 AYDIR ZATEN AYRIYIZ” Nez haberi sosyal medya hesabından, ”Herkes için güzel başlangıçlar olsun” notuyla duyurdu. Boşanma davası sonrası Hürriyet’ten İsmail Bayrak’a konuşan Nez, ”Evet bugün boşandım. Evlilik kurumu saygı duyulması gerekir. Bu boşanmanın altında gerçekten bir şey yok. Evlendikten sonra Londra’ya taşınmıştım. Ama ben 10 ay önce geri döndüm ve boşanma süreci bu sürede başlamıştı. 10 aydır ayrıyız o Londra’daydı. Anlaşamayınca davayı açtım ve böyle öncesinde arkadaş olup boşanma olunca iki medeni insan gibi anlaşıyorsunuz. Görüyoruz neler oluyor ülkede. Biz karşılıklı olarak anlaştık ve dost kaldık.” dedi.

YENİDEN EVLİLİK İÇİN “ÇOK ERKEN” DEDİ Nez, ”Yeniden evlilik düşünür müsünüz?” sorusuna ise, ”Bunları konuşmak için çok erken.” yanıtını verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir