SON DAKİKA! 6.4 ŞİDDETİNDE DEPREM OLDU! ŞUAN HERKES SOKAKLARDA…

6.4 büyüklüğünde deprem !

Tayvan’da 6,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. ABD Jeolojik Araştırmalar Merkezi, Tayvan’ın Hualien ilçesi açıklarında saat 23.50’de bir deprem yaşandığını açıkladı.

Deprem, bölgede büyük paniğe yol açarken, ölü ya da yaralanmaya ilişkin henüz açıklama yapılmadı.

Tayvan'da 6.4 büyüklüğünde deprem ! ile ilgili görsel sonucu

Sarsıntı, yer yüzeyinin sadece 1 kilometre derinliğinde kaydedildi. Yerel medyadaki haberlerde, bazı yol ve binalarda farklı ölçeklerde hasarlar görüldüğü bildirildi. Depremde bir otelin çöktüğü, bazı binalarda mahsur kalan vatandaşların bulunduğu bildirildi. Amatör kameralarla çekilen görüntülerde, binaların sarsıntı nedeniyle yan yattığı, yollarda çatlak ve yarıklar oluştuğu görülüyor.

Tayvan'da 6.4 büyüklüğünde deprem ! ile ilgili görsel sonucu

Öte yandan Tayvan’ın doğu kıyısında geçtiğimiz pazar günü de en şiddetlisi 6,1 büyüklüğünde olmak üzere çok sayıda sarsıntı yaşanmıştı. Tayvan’da deprem: 2 ölü, 100’den fazla yaralı Tayvan’da meydana gelen 6.4 büyüklüğündeki deprem sonucu 2 kişi hayatını kaybederken, 100’den fazla kişinin yaralandığı bildirildi.

Tayvan'da 6.4 büyüklüğünde deprem ! ile ilgili görsel sonucu

Tayvan’ın Hualien ilçesi açıklarında yerel saatle 23.50’de bir deprem meydana geldi. Devlet yetkilileri tarafından yapılan açıklamada deprem sonucu 2 kişinin hayatını kaybettiği, 100’den fazla kişinin yaralandığı bildirildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir