ÜNLÜ İSİMDEN ŞOK HABER! PASTANEDE ÇALIŞIYOR… ZAMAN ÇOK ACIMASIZ! KİM OLDUĞUNU GÖRÜNCE ŞOK OLACAKSINIZ

Banu Alkan’ın Gözde Aşkı Murat Taşdemir, Şimdilerde Pastane İşletiyor

Bir dönem Banu Alkan ile yaşadığı aşkla adını tüm Türkiye’ye duyuran Murat Taşdemir, şimdilerde Antalya’da pastane işletiyor.

Murat Taşdemir… Yıllar önce Türkiye’nin göz önünde ünlülerinden biriyle yaşadığı aşk sayesinde herkes adını duydu.

GÖRMEK İÇİN PASTANEYE GİDİYORLAR Ama sonra köprülerin altından çok sular aktı. O artık Antalya’da bir pastane işletiyor. Yine de eskiden tanıyanlar bazen sırf onu görebilmek için o pastaneye gidiyor.

MAGAZİN MANŞETLERİNİ SÜSLÜYORLARDI Aşkları da, kavgaları da gazetelere manşet oldu. Günlerce yazıldı, çizildi. 90’lı yılların favori ikilisi sürpriz bir kararla yollarını ayırdı.

SIRRA KADEM BASTI Ayrılık sonrası Banu Alkan, sahne hayatına devam etti. Murat Taşdemir ise deyimi yerindeyse ortadan kayboldu. Banu Alkan’ı yine görüyoruz ekranlarda fakat Murat Taşdemir şimdilerde neler yapıyor dersiniz.

CANLI YAYINDA KAVGA ETMİŞLERDİ Magazin aleminin en büyük aşklarından birinin baş kahramanı olan Murat Taşdemir, 1969 doğumlu. Kendisinden 11 yaş büyük olan Banu Alkan ile ilişkisi onu ekranın en tanınan yüzlerinden biri haline getirdi. Tutkulu aşk, canlı yayında yaşanan kavganın ardından bitti.

2005 YILINDA EVLENDİ Murat Taşdemir, ayrılık sonrası kendine yeni bir hayat kurdu. 2005 yılında turizmci Arzu Altay ile sürpriz bir şekilde nikah masasına oturdu. Murat Taşdemir’in ‘evlilik’ haberi de gündemi uzun süre meşgul etti. Çiftin bu evlilikten bir de kızları dünyaya geldi.

PASTANE İŞLETİYOR Eşiyle memleketi Antalya’ya taşınan Murat Taşdemir, ağabeyi ile birlikte küçük bir işletme açtı: Taze Sıcak Unlu Mamülleri… Murat Taşdemir şimdilerde ise vaktinin tamamını burada geçiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir