Sevgilisi Tarafından Vurulan Mutlu Kaya’dan Kahreden Haber!

Mutlu Kaya’dan Kahreden Haber!

Katıldığı bir ses yarışmasında adını duyurduktan sonra eski sevgilisi tarafından vurulan ve yatağa mahkum olan Mutlu Kaya’nın maddi imkansızlık nedeniyle tedavisi yarım kaldı.

ESKİ GÜNLERİNE GERİ DÖNECEĞİNE İNANIYOR

Bir televizyon kanalında katıldığı ses yarışmasında tanınan ve Diyarbakır’ın Ergani ilçesindeki evinde eski erkek arkadaşı tarafından silahla yaralandıktan sonra uzun süre ölümle pençeleşen Mutlu Kaya ve ailesi zor günler geçiriyor.

Sevgilisi Tarafından Vurulan Mutlu Kaya'nın Tedavisi Yarım Kaldı ile ilgili görsel sonucu

Maddi imkansızlıklar nedeniyle tedavisi yarıda kalan Mutlu, Show TV’ye verdiği röportajda umudunu kaybetmediğini ve eskisinden daha iyi olacağına inandığını belirtti. Eski günlerini özlediğini belirten Mutlu Kaya, “Arada bir şarkı söylemeye çalışıyorum. Umudumu kaybetmedim, kaybetmem de… Hiçbir şey için değil, kadınlar için kaybetmeyeceğim” dedi.

Sevgilisi Tarafından Vurulan Mutlu Kaya'nın Tedavisi Yarım Kaldı ile ilgili görsel sonucu

AİLENİN EVİNE HACİZ GELDİ 2 aylık fizik tedavi gören, ancak ailesinin maddi imkansızlığı nedeniyle tedavisine devam edemeyen Mutlu; evindeki aletlerin yardımıyla yeniden yürümek için çabalıyor. Tedavi sürecinde evlerine haciz gelen aile, bayramdan sonra başka eve taşınacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir