Arda Turan Ve Sevgilisinden Şoke Eden Haber!

Arda Turan’ın Aslıhan Doğan’a Evlilik Teklif Ettiği Video Yayınlandı Oynadığı futboldan çok özel hayatıyla gündem olan Arda Turan’ın uzatmalı sevgilisi Aslıhan Doğan’a evlilik teklif ettiği video sosyal medyada yayınlandı. Barcelona’dan Başakşehir’e transfer olmasıyla çok konuşulan milli oyuncu Arda Turan, Aslıhan Doğan’a evlilik teklifinde bulundu. Aslıhan Doğan’dan ‘evet’ cevabını alan Arda, büyük bir sevinç yaşadı.

VİDEOSUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI Her yaptığıyla olay olan futbolcu Arda Turan kız arkadaşı Aslıhan Doğan’a evlilik teklifinde bulundu. Sosyal medyada paylaşılan videoda, Arda Turan elinde yüzük ile görünüyor.

“HAYATIMIN EN GÜZEL PARÇASI” Aslıhan Doğan’a evlilik teklifinde bulunan Arda, “Hayatımın en güzel parçası olan Aslıhan, Benimle evlenir misin?” diye sordu. ‘Evet’ kararını alan Arda Turan büyük bir sevinç yaşadı. Evlilik teklifi görüntüleri sosyal medyada çok konuşulurken ikilinin birbirine sarıldığı görüldü.

BURAK’TAN ARDA’YA MESAJ Trabzonspor’lu Burak Yılmaz, Arda Turan’ı ilk kutlayan isimlerdendi. Burak, “Vay be! Hadi bakalım. Evli, mutlu, çocuklu inşallah.” mesajını paylaştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir