Evde Spa Keyfi: Elleri gençleştirmek için ev yapımı inanılmaz maske

Ellerimiz çok ince ve hassas bir cilde sahiptir. Tam da bu yüzden özel bakıma ihtiyaç duyuyorlar. Birçok faktör cildin güzelliğini yok edebilir. Bunları ortadan kaldıracak çok güçlü 3 tedavi size sunacağız.

Elleri gençleştirmek için ev yapımı inanılmaz maske ile ilgili görsel sonucu

Elleri gençleştiren evde doğal tedavi 1. tedavi İki çorba kaşığı deniz tuzunu, iki çorba kaşığı hindistancevizi yağı karıştırın. Bunu yaptıktan sonra, karışımı elinize alın ve masaj yapmaya başlayın, bilekten parmak uçlarına gidin. Sonra bir yumurta sarısı maskesi yapın. 1-2 damla zeytinyağı ekleyin. İyi karıştırın ve ellerinizi on beş dakika boyunca bu maskede tutun. ILık suyla durulayın Tedaviyi daima geceleri yapın ve güneşe maruz kalmaktan kaçının.

Elleri gençleştirmek için ev yapımı inanılmaz maske ile ilgili görsel sonucu

Elleri gençleştiren evde doğal tedavi 2. tedavi Turunçgil vitaminlerinin kokteyli, cildi canlandırmak ve yumuşaklık vermek için harika. 1 yemek kaşığı limon 1 yemek kaşığı greyfurt suyu 1 çay kaşığı tarçın 1 çay kaşığı karbonat ile İyice karıştırın, elinizi uzatın ve beş ya da yedi dakika bu karışımda bekletin. Elleri iyice yıkadıktan sonra En iyi sonucu elde etmek için, bu tedavinin sonunda ellerinize badem yağı ekleyin. Elleri gençleştiren evde doğal tedavi 3. tedavi Son tedavi ölü hücreleri atıp pul pul dökecek.

Çok basittir, iki çorba kaşığı şeker hazırlamak, bir çorba kaşığı ayçiçeği yağı, bir çorba kaşığı gül suyu ile karıştırın. Karışımı elinize alın ve masaj yapın. Nemlendirmek için iki çorba kaşığı zeytinyağı ve Vazelin ile karıştırın. Önemli: bu tariflerin herhangi birini uygulamadan önce, bir alerji testi yapın. Biraz cilde uygulayın ve birkaç dakika bekleyin. Hiçbir şey olmazsa, uygulamayı normal şekilde yapabilirsiniz. Umarız bu makaleden memnunsunuz, okuduğunuz için teşekkürler, bu makaleyi arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmayı unutma. Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir