Tuvalet Kağıdı ve Bir Yumurta İle Siyah Nokta, Leke Çıkarıcı Karışım

Cildin en en yaygın sorunlarından biri noktalardır . Siyah noktaları sağlığa gerçekten tehdit oluşturmadığı doğrudur . Ancak, onlar çok sinir bozucu olurlar ve imajımızı büyük ölçüde düşürdükleri doğrudur. Bu sinir bozucu durum vücudumuzun yüzünün en görünür alanında ortaya çıkar.

Siyah noktalar ile ilgili görsel sonucu

Siyah noktadan hızlı bir şekilde kurtulmak istiyorsanız , bugün size çok etkili olan yöntem göstereceğiz. Siyah noktaları kaldıran en etkili yöntem Yumurta Maskesi: Bu etkili maskeyi hazırlamak için ihtiyacınız olan şeyler: -1 yumurta – Küçük kap – Havlu – Tuvalet kağıdı veya tek kullanımlık mendiller

Siyah noktalar ile ilgili görsel sonucu

Siyah noktaları kaldıran en etkili yöntem Yumurta Maskesi nasıl uygulanır – Yüzünüzü iyice yıkayın ve havluyla kurutun. – Kullanmak için yumurtayı alın ve yumurta beyazı ayırın. – Parmaklarınızla yumurta beyazını yüz üzerine koyun, yüzünüzde ince bir tabaka oluşturun.

Siyah noktalar ile ilgili görsel sonucu

– Kağıt alın ve yumurta beyazı ile yapışacak şekilde yüzünüze yerleştirin. – Kurumasını bekleyip, yumurta beyazı için yeni bir kat eklemeyin -Bu ikinci kat tamamen kuruyana kadar bekle. -İyi kurutulduğunda, yüzünüzü biraz sıkı hissedeceksiniz. -Maskeyi çıkarın ve yüzünüzü su ile iyice durulayın. – Yüzü iyice kurutun ve biraz nemlendirici ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir