ÜNLÜ İSİM İNTİHAR ETTİ!

T*cavüzü Örtbas

Etmekle Suçlanan

Ünlü Menajer

İntihar Etti

20 yıl önceki t*cavüzü örtbas ettiği gerekçesiyle;

suçlanan ünlü menajer ve prodüktör Jill Messick, intihar etti.

Hollywood’ı saran t*ciz iddiaları, neredeyse her gün bir ünlünün itirafta bulunmasıyla gündemden düşmüyor. En çok suçlanan kişi olan yapımcı Harvey Weinstein’ın adı, bu kez bir intihara karıştı. KİTABINDA TÜM DETAYLARI ANLATMIŞTI 1997’de Sundance Film Festivali sırasında Weinstein’ın t*cavüzüne uğradığı söyleyen Rose McGowan, detayları 30 Ocak’ta piyasaya çıkardığı ‘Brave’ (Cesur) adlı kitabında açıklamıştı.

Rose McGowan ve kendisine t*cavüz ettiğini söylediği Harvey Weinstein… T*CAVÜZÜ ÖRTBAS ETMEKLE SUÇLANMIŞTI Oyuncu, o dönem olayı örtbas eden menajeri Jill Messick’e de ateş püskürmüştü. Weinstein ve McGowan’ı bir kahvaltıda buluşturup, konunun basına sızmaması için çaba gösteren Messick, yedi yıl daha yapımcıyla çalışmaya devam etti.

Ünlü menajerin intiharı gündeme bomba gibi düştü DEPRESYONA GİRİP İNTİHAR ETTİ 20 yıl önceki t*cavüzün ortaya çıkmasının ardından depresyona girdiği öğrenilen Jill Messick, önceki gün intihar etti. Yakınları, ‘Brave’i okuyan eski menajerin, kendisini suçlayıp, atak geçirdiğini ve hayatına son verdiğini duyurdu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir