Vücudu Sıfırlayan ve Yenileyen Meksikalı doktorların herkesten sakladığı gizli formül!

Yaşlılık doğal ve durdurulamaz bir süreçtir. Birkere başlayınca vücudumuzdaki herşey yavaşlar. Yaşlandıkça daha önce olduğu kadar hareket ve enerjikliğimizi kaybeder, görme yeteneğimiz azalır, daha önce hissetmediğimiz kemik ağrıları hissetmeye başlarız, hatta beynimiz bile 20 li yaşlarda olduğundan daha farklı çalışır. Bu süreç durdurulamazken bazen kendi hatalarımız ile dahada hızlanır. Nadiren insanlar stresli yaşantılarında bu sürecte sağlığına dikkat eder. Buda çok sayıda soruna neden olur ve yaşlanmayı hızlandırır. Neyseki bütün bunlar sağlıklı bir diyetle engellenebilir.

Meksikalı doktorların herkesten sakladığı gizli formül!

Vücudunuzu şekillendirecek ve yaşlanmayı geciktirecek yiyecekler.

Biberiye

Rosemary bunun güçlü bir hafıza güçlendiricisi olabileceğini söylüyor. Ve çok şey yapmanıza gerek yok. Sadece biberiye kokusu önemli ölçüde hafıza ve odak arttırabiliyor.

Elmalar

Doktorlara göre günde bir elma sizi doktorlardan uzak tutar. Elmaların düzenli olarak tüketilmesi lif varlığı sayesinde sindiriminizi arttırabilir ve beyninizin işlevini geliştirebilir.

Ceviz

Ceviz, zengin omega-3 yağ asitleri içeriğinden dolayı beyninizin kan damarlarının esnekliğini arttırabilir. Ayrıca vücudunuzdaki oksijen akışını arttıracak ve odaklanmayı geliştiren yiyeceklerdendir.

Domates

Domates çok miktarda likopen içerir ve beynin gelişimi için nadir bulunan bir maddedir.

Pancar kökü

Pancar kan akışınızı düzenler ve vücudunuz için gerekli demir gibi besin maddelerini içerir.

Avokado

Avokado, saglıklı yağlar içerir ve serebral akışınızı arttırabilir, böylece hafıza ve beyin performansında artış olur.

Kilo vermenize, gözünüzü iyileştirmenize ve genel sağlığınıza da katkıda bulunacak harika bir şurup.

Malzemeler 125 gr. Yoğurt 1 adet yaban turpu 2 çorba kaşığı tarçın tozu 6 cm zencefil parçası 3 çorba kaşığı organik bal 4 limon

Tarif ve kullanımı Yaban turpu ve zencefili temizleyip bir blender yardımıyla karıştırın, sonra limonları sıkın ve birkaç dakika daha karıştırın. Ardından bal ve tarçın ekleyip tekrar karıştırın. Sonra şurubu bir cam kavanoz içine doldurun ve kapatın. Bir gün dinlenmeye bırakın. Daha sonra yemeklerinizden veya eğitimlerinizden önce bir çorba kaşığı tüketin. İlk sonuçları 3 hafta sonra fark edeceksiniz. Lütfen bu önemli bilgileri herkesle paylaştığınızdan emin olun. Özellikle Facebook’ta paylaşalım. Sağlıcakla kalın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir